IFIRMA SA

Jesteśmy informatyczną spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1997 roku budujemy swoje doświadczenie w realizacji projektów informatycznych – nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim na rynkach zagranicznych. Świadczymy również usługi rekrutacji i outsourcingu specjalistów IT oraz prowadzimy serwis księgowości internetowej ifirma.pl wraz z marką pitroczny.pl.

Tworzenie oprogramowania

Jesteśmy dostawcą dedykowanych rozwiązań informatycznych. Większość naszych rozwiązań to systemy tworzone na specjalne życzenia naszych klientów – „pod klucz”. Specjalizujemy się w aplikacjach internetowych. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu zaawansowanych technologicznie projektów dla klientów z USA, Norwegii, Holandii, Izraela, Hiszpanii i Niemiec.

Rekrutacja i outsourcing specjalistów IT

Prowadzimy rekrutacje i outsourcing kadr w obszarze IT, telekomunikacji i elektroniki. Specjalizujemy się w budowaniu i uzupełnianiu wykwalifikowanych zespołów inżynierskich. Wysoką skuteczność działania zapewnia nam bogata baza danych specjalistów z dziedziny IT oraz system weryfikacji umiejętności technicznych kandydatów.

Ifirma.pl

Ifirma.pl jest największą w Polsce platformą umożliwiającą małym i średnim przedsiębiorstwom samodzielne prowadzenie księgowości przez Internet, lub skorzystanie z usług licencjonowanego Biura rachunkowego ifirma.pl. Nowatorskie rozwiązania informatyczne wsparte są pracą konsultantów – specjalistów w dziedzinie księgowości.

Pitroczny.pl

Pitroczny.pl jest samodzielną marką i jednocześnie projektem wspierającym serwis ifirma.pl. Umożliwia bezpłatne wypełnianie rocznych deklaracji podatkowych. System serwisu automatycznie wylicza składniki i generuje formularze do rozliczenia z urzędem skarbowym.

Nasz model biznesowy zakłada wzajemne uzupełnianie się wszystkich obszarów działalności. Doświadczenie i wiedzę zdobytą na jednym polu aktywności przenosimy na pozostałe, stale doskonaląc nasze usługi i ofertę dla klientów.

IFIRMA SA dostarcza tysiącom polskich przedsiębiorców narzędzia pomocne w prowadzeniu własnego biznesu. Szybka i prosta internetowa rejestracja firmy poprzez wniosek CEIDG-1. Wyszukaj kody PKD, samodzielnie poprowadź księgowość online (KPiR) . Dzięki nam wygodnie wystawisz potrzebne faktury (zobacz darmowy program do fakturowania), a pod koniec roku wypełnisz i wyślesz PIT roczny online dzięki naszemu darmowemu programowi. Rozlicz PIT 2017 z pitroczny.pl. Rozliczenie roczne PIT 2017 to gwarancja bezpieczeństwa i wygody.