Uwaga


To jest aplikacja do zeznań za 2022 rok. Wersja do rozliczania zeznań za rok 2023 zostanie udostępniona do terminu rozliczenia zeznania za dany rok.

Logowanie
Login Hasło
Zaloguj się
Rejestracja - nowy użytkownik
Adres e-mail Hasło
Zarejestruj

  1. Login oraz hasło muszą zawierać minimum 5 znaków. Hasło powinno mieć przynajmniej jedną małą i wielką literę oraz jedną cyfrę lub znak specjalny.
  2. Login to dowolny ciąg znaków lub adres e-mail. Użycie poprawnego adresu e-mail jako loginu umożliwi wysłanie na niego PDF-a deklaracji oraz skorzystanie z procedury odzyskania zapomnianego hasła. Jeśli Twój login nie będzie adresem e-mail będziesz mógł po wygenerowaniu deklaracji wskazać adres mailowy, na który zostanie wysłany PDF.
  3. Serwis pitroczny.pl na rok 2022 jest odrębną aplikacją i osoby korzystające z aplikacji w poprzednich latach muszą dokonać ponownej rejestracji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241G, 53-234 Wrocław, właściciel serwisu pitroczny.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług, zgodnie z Regulaminem serwisu. Podstawą prawną przetwarzania danych będzie łącząca nas umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów. Twoje dane będą przetwarzane przez czas określony w Regulaminie serwisu, a po jego usunięciu nie dłużej, niż jest to konieczne dla celów rozpatrywania skarg oraz roszczeń związanych z korzystaniem z naszych usług. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do utworzenia konta. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.


W każdym momencie możesz usunąć wszystkie wprowadzone dane dzięki opcji Wyczyść wszystkie dane dostępnej na stronie Dane konta. W celu ochrony danych wrażliwych w trakcie wypełniania zeznania rocznego nie wymagamy podawania danych osobowych. Wówczas generowany jest wydruk zeznania, na którym dane osobowe będzie można uzupełnić ręcznie.

Serwis pitroczny.pl został stworzony przez IFIRMA S.A. Jesteśmy giełdową spółką informatyczną zajmującą się realizacją zaawansowanych technologicznie projektów dla klientów w Polsce i na świecie. Prowadzimy stworzony przez nas pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej. ifirma.pl to pionierski w skali Polski serwis księgowości internetowej, który został stworzony z myślą o małych przedsiębiorcach. Ta innowacyjna platforma pozwala jej użytkownikom na samodzielne prowadzenie księgowości własnej firmy za pośrednictwem internetu. Przy tworzeniu serwisu współpracują ze sobą najlepsi specjaliści z dziedziny informatyki oraz księgowości, tak aby był on nie tylko zaawansowany technologicznie, ale jednocześnie podążał za nieustannie zmieniającymi się przepisami prawnymi i podatkowymi.
Copyright 2022 - 2024 IFIRMA S.A.