1% dla OPP

Przekaż swój 1% na OPP

Wszyscy podatnicy zainteresowani przekazaniem 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, mogą dowiedzieć się jak to zrobić, przechodząc do sekcji „Jak przekazać 1%?”.

Link dla OPP

W serwisie pitroczny.pl, jak co roku, zamieszczono również stronę, za pośrednictwem której Organizacje Pożytku Publicznego uprawnione do uzyskania 1% podatku, mogą wygenerować link do zamieszczenia na swojej stronie internetowej.

W sekcji „Link dla OPP” znajduje się przejrzysta instrukcja, która opisuje, w jaki sposób OPP mogą szybko wygenerować darmowy link do zamieszczenia na swojej stronie internetowej.

Jak to działa?

Po kliknięciu w link zamieszczony na stronie internetowej OPP, podatnik zostanie przeniesiony na stronę pitroczny.pl, gdzie, po rejestracji w serwisie, będzie mógł bezpiecznie wypełnić swój PIT roczny. W deklaracji takiej osoby, w polu przeznaczonym do wpisania danych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego, automatycznie zostaną zamieszczone dane OPP, która wygenerowała link.

 

 

IFIRMA SA dostarcza tysiącom polskich przedsiębiorców narzędzia pomocne w prowadzeniu własnego biznesu. Szybka i prosta internetowa rejestracja firmy poprzez wniosek CEIDG-1. Wyszukaj kody PKD, samodzielnie poprowadź księgowość online (KPiR) . Dzięki nam wygodnie wystawisz potrzebne faktury (zobacz darmowy program do fakturowania), a pod koniec roku wypełnisz i wyślesz PIT roczny online dzięki naszemu darmowemu programowi. Rozlicz PIT 2017 z pitroczny.pl. Rozliczenie roczne PIT 2017 to gwarancja bezpieczeństwa i wygody.