Rozlicz swój PIT 2016 z pitroczny.pl

Rozlicz swój PIT 2016 z pitroczny.pl

W ubiegłym roku w serwisie pitroczny.pl zarejestrowało się ponad 21 tysięcy osób. Więcej niż ¾ zdecydowało się na rozliczenie PIT w formie elektronicznej. Zobacz, jak rozliczyć PIT z pitroczny.pl.

Jak co roku podatnicy mają czas do końca kwietnia na złożenie zeznania podatkowego w urzędzie skarbowym. Mogą to zrobić osobiście, pocztą lub drogą elektroniczną. Złożenie PIT przez internet to najszybszy i najwygodniejszy sposób na rozliczenie się z urzędem skarbowym.

Aby rozliczyć PIT za 2016 rok za pośrednictwem pitroczny.pl, należy założyć konto w naszym serwisie. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne, a przy tym łatwe i intuicyjne. Nie trzeba znać skomplikowanych przepisów podatkowych. Wystarczy odpowiadać na nieskomplikowane pytania i postępować według wskazówek aplikacji, które poprowadzą użytkownika przez cały proces wypełniania deklaracji podatkowej. Klienci systemu ifirma.pl w ogóle nie muszą wpisywać danych w serwisie pitroczny.pl – mogą zaimportować do zeznania rocznego dane dotyczące prowadzonej działalności gospodarcej. Na koniec serwis sam dokona niezbędnych obliczeń podatkowych. Gotowy, wypełniony formularz można wydrukować lub zapisać, zachowując dostęp do danych oraz możliwość ich edytowania. Aplikacja ułatwia też przekazanie 1 proc. podatku na rzecz wybranej OPP.

Serwis pitroczny.pl nie wymaga podawania żadnych danych osobowych – dane osobowe można nanieść już po pobraniu i wydrukowaniu zeznania. Osoby generujące za pośrednictwem naszej aplikacji deklaracje: PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38 lub PIT 39, nie muszą też posiadać bezpiecznego kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Wszystko to sprawia, że rozliczanie z pitroczny.pl jest łatwe, wygodne i bezpieczne.

Już dziś rozlicz swój PIT z pitroczny.pl!

Power Media S.A. dostarcza tysiącom polskich przedsiębiorców narzędzia pomocne w prowadzeniu własnego biznesu. Szybka i prosta internetowa rejestracja firmy poprzez wniosek CEIDG-1. Wyszukaj kody PKD, samodzielnie poprowadź księgowość online (KPiR) . Dzięki nam wygodnie wystawisz potrzebne faktury (zobacz darmowy program do fakturowania), a pod koniec roku wypełnisz i wyślesz PIT roczny online dzięki naszemu darmowemu programowi. Rozlicz PIT 2016 z pitroczny.pl. Rozliczenie roczne PIT 2016 to gwarancja bezpieczeństwa i wygody.