Kolejny rekord na pitroczny.pl

Kolejny rekord na pitroczny.pl

Dzięki użytkownikom serwisu pitroczny.pl oraz przeprowadzonej przez Power Media akcji „1% dla OPP” w tym roku również udało się osiągnąć doskonały wynik. Rekordowa suma to ponad 1 300 000 złotych, bo tyle zadeklarowały osoby rozliczające się z fiskusem za pośrednictwem naszego serwisu. Przekazane w ramach 1 procenta środki trafią na konta blisko dwustu organizacji pożytku publicznego w całej Polsce.

E-deklaracje stają się coraz bardziej popularne. Dzięki nim nie trzeba stać w kolejkach – zamiast tego można wypełnić i wysłać zeznanie podatkowe przez Internet.

W przypadku pitroczny.pl wystarczy, że organizacja pobierze link z naszego serwisu i wstawi go na swojej stronie, aby osoby które klikną w link mogły w prosty, bezpłatny sposób przekazać swój 1% podatku, jednocześnie się rozliczając. W tym roku na przekazanie 1% podatku na OPP zadeklarowało aż 75% podatników rozliczających się przy pomocy serwisu pitroczny.pl. To znów więcej, niż w poprzedniej edycji.
Z roku na rok portal cieszy się coraz większą popularnością także wśród użytkowników serwisu księgowości internetowej ifirma.pl.

Mamy nadzieję, że przyszła edycja aplikacji pitroczny.pl i akcji „1% dla OPP” okaże się co najmniej równie udana.

Power Media S.A. dostarcza tysiącom polskich przedsiębiorców narzędzia pomocne w prowadzeniu własnego biznesu. Szybka i prosta internetowa rejestracja firmy poprzez wniosek CEIDG-1. Wyszukaj kody PKD, samodzielnie poprowadź księgowość online (KPiR) . Dzięki nam wygodnie wystawisz potrzebne faktury (zobacz darmowy program do fakturowania), a pod koniec roku wypełnisz i wyślesz PIT roczny online dzięki naszemu darmowemu programowi. Rozlicz PIT 2016 z pitroczny.pl. Rozliczenie roczne PIT 2016 to gwarancja bezpieczeństwa i wygody.