Polityka prywatności

Nasza polityka prywatności i ochrony danych gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo powierzonych nam informacji. Tylko ten, kto wprowadził dane, ma możliwość wglądu i ich modyfikacji. IFIRMA S.A. ani nikt inny, nie będzie wykorzystywał podanych przez użytkowników informacji do innych celów, niż przygotowanie rocznych deklaracji podatkowych.

Nasze zasady

  1. Aby przygotować rozliczenie roczne, nie potrzebujesz podawać w serwisie swoich danych osobowych. Jeśli ich nie podasz, będziesz musiał ręcznie uzupełnić odpowiednie pola na formularzach podatkowych.
  2. Podane dane zostaną wykorzystane wyłącznie do przygotowania Twojego rozliczenia podatkowego.
  3. Wszystkie dane możesz w każdej chwili edytować oraz nieodwracalnie usunąć. Do edycji i usuwania danych konieczne jest posiadanie hasła.
  4. Jeśli zdecydujesz się na podanie danych osobowych, robisz to dobrowolnie. Przekazane dane nie będą wykorzystane do innego celu, niż przygotowanie deklaracji podatkowych.
  5. Korzystając z serwisu w celu rozliczenia działalności gospodarczej i podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na jego wykorzystanie przez IFIRMA S.A. w celach marketingowych.
  6. Dane będą przechowywane i udostępniane do końca 2023 roku.

IFIRMA SA dostarcza tysiącom polskich przedsiębiorców narzędzia pomocne w prowadzeniu własnego biznesu. Szybka i prosta internetowa rejestracja firmy poprzez wniosek CEIDG-1. Wyszukaj kody PKD, samodzielnie poprowadź księgowość online (KPiR) . Dzięki nam wygodnie wystawisz potrzebne faktury (zobacz darmowy program do fakturowania), a pod koniec roku wypełnisz i wyślesz PIT roczny online dzięki naszemu darmowemu programowi. Rozlicz PIT 2017 z pitroczny.pl. Rozliczenie roczne PIT 2017 to gwarancja bezpieczeństwa i wygody.