Są tysiące, jest milion – podsumowanie rozliczeń za 2015 rok

Są tysiące, jest milion – podsumowanie rozliczeń za 2015 rok

W trakcie tegorocznych rozliczeń podatkowych zanotowaliśmy ponad 21 tysięcy rejestracji (dokładnie 21 066). Aż 14,5 tysiąca deklaracji zostało przekazanych za pośrednictwem pitroczny.pl w formie elektronicznej. To dla nas bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza że jednym z filarów działań Power Media S.A. – właściciela oprogramowania pitroczny.pl – jest dostarczanie klientom zaawansowanych technologicznie rozwiązań informatycznych, a możliwość wsparcia przez firmę narzędzi i procesów prowadzenia rozliczeń podatkowych przez internet w te działania doskonale się wpisuje.

Co roku szczególnie ważnym dla nas aspektem rozliczeń podatkowych jest wspieranie organizacji pożytku publicznego w pozyskiwaniu 1% podatku. Robimy to poprzez zachęcanie naszych użytkowników do przekazywania swojego podatku, jak również przez udostępnianie dla wszystkich OPP bezpłatnej możliwości generowania linków ułatwiających pozyskiwanie środków z jednego procenta (wygenerowany na stronie pitroczny.pl link dla danej OPP pozwala na domyślne uzupełnienie danych tej fundacji w zeznaniu podatnika, który w taki specjalny link kliknie).

W tym roku możemy mówić o prawie 10 tysiącach deklaracji przekazania 1% podatku na rzecz wybranych OPP. Deklarowane do jednorazowego przekazania kwoty wahają się od poniżej 10 złotych do powyżej 1 tysiąca złotych, a razem dają ogromną sumę ponad miliona złotych! Takie liczby cieszą nas szczególnie, bo dzięki pozyskanym kwotom wybrane przez Was fundacje i stowarzyszenia (wskazaliście ich 1169) zdobędą środki na pomoc tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Dziękujemy za zaufanie dla pitroczny.pl, którym obdarzacie nas już od 8 lat!

Power Media S.A. dostarcza tysiącom polskich przedsiębiorców narzędzia pomocne w prowadzeniu własnego biznesu. Szybka i prosta internetowa rejestracja firmy poprzez wniosek CEIDG-1. Wyszukaj kody PKD, samodzielnie poprowadź księgowość online (KPiR) . Dzięki nam wygodnie wystawisz potrzebne faktury (zobacz darmowy program do fakturowania), a pod koniec roku wypełnisz i wyślesz PIT roczny online dzięki naszemu darmowemu programowi. Rozlicz PIT 2016 z pitroczny.pl. Rozliczenie roczne PIT 2016 to gwarancja bezpieczeństwa i wygody.