Dzień otwarty w urzędach skarbowych

Dzień otwarty w urzędach skarbowych

Najbliższa sobota, 5 marca 2011, ogłoszona została „dniem otwartym” urzędów skarbowych w Polsce. W tym dniu podatnicy będą mogli odwiedzić swoje urzędy skarbowe, w godzinach od 9:00 do 13:00, oraz złożyć swoje zeznanie podatkowe za 2010 rok osobiście bądź pogłębić swoją wiedzę w kwestiach podatkowych.

Osoby, które jednak wolą spędzić weekend w nieco mniej „urzędowej” atmosferze, mogą szybko i wygodnie wypełnić swój PIT za 2010 rok w serwisie pitroczny.pl i wysłać e-deklarację do urzędu skarbowego bez wychodzenia z domu.

Power Media S.A. dostarcza tysiącom polskich przedsiębiorców narzędzia pomocne w prowadzeniu własnego biznesu. Szybka i prosta internetowa rejestracja firmy poprzez wniosek CEIDG-1. Wyszukaj kody PKD, samodzielnie poprowadź księgowość online (KPiR) . Dzięki nam wygodnie wystawisz potrzebne faktury (zobacz darmowy program do fakturowania), a pod koniec roku wypełnisz i wyślesz PIT roczny online dzięki naszemu darmowemu programowi. Rozlicz PIT 2016 z pitroczny.pl. Rozliczenie roczne PIT 2016 to gwarancja bezpieczeństwa i wygody.